Partnerzy

Muzeum Dobranocek

"Muzeum Dobranocek" to panoramiczna gra przeglądarkowa dla dzieci i młodzieży. Jest to swego rodzaju interaktywny spacer wirtualny po słynnym już Muzeum Dobranocek, które znajduje się w Rzeszowie. Celem gry jest propagowanie wiedzy na temat starych dobranocek, czy też wieczorynek.  Dzięki ciekawej fabule, łączącej bohaterów - i ich historie - z różnych bajek, gracz przenosi się w klimat zabawy i przygody, mającej miejsce w pomieszczeniach muzeum. 

Spacerujący po muzeum amator bajek rozwiązuje zadania i zagadki, zbiera gwiazdki,a wszystko po to, by odnaleźć zgubione przez bohaterów bajek przedmioty.

Zaletą tej mini produkcji jest niewątpliwie klimat, a także jej charakter rodzinny - w grę bowiem mogą grać rodzice ze swoimi pociechami, świetnie się przy tym bawiąc. Grafika i animacja są proste, co pewnie wynika z niewymagających odbiorców, którzy raczej nie są zagorzałymi, regularnymi graczami. Dodatkowo, oryginalną atmosferę nadają grze animacje rysuknowe, wspaniale kojarzące się z bajkami poprzedniego stulecia. Muzyka spokojna i przyjema dla ucha. 

Gra zrobiona w technologii HTML5, dostępna w języku polskim i angielskim.

Można ją znaleźć tutaj:

muzeumdobranocek.spacerywirtualne.pl

 

Tekst: Ever Press
 

KOMENTARZE