Partnerzy

Cloud Rider

Uważaj na bomby!

Cloud Rider jest grą zręcznościową, osadzoną w tematyce steampunku, której głównym założeniem jest pokonanie jak największej odległości, przy pomocy statku. Najwiekszą przeszkodą w utrzymaniu statku są bomby czychające w powietrzu. Ile zderzeń wytrzyma nasz statek? To już zalezy od tego ile pracy i zaangażowania wniesiemy w jego ulepszenie.

W grze dostępnych jest kilka statków, które można ulepszać, zaś ulepszanie odbywa się w sposób liniowy – każdy kolejny statek jest lepszy od poprzedniego, każdy kolejny upgrade ulepsza określony parametr statku.

Sterowanie odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Długość utrzymywania się na odpowiedniej wysokości oraz jej zmiana, zależna jest od częstotliwości i długości naszych kliknięć. Wymaga od nas nie kada skupienia oraz refleksu. W innym wypadku łatwi wpaść na bombe, która przede wszystkim osłabi nasz statek, a na pewno nie pomoże dojść daleko.

Rozgrywka dzieli się na misje, wynikające z mechaniki gry (zbierz x, przeleć dystans, unikaj x) urozmaicone od czasu do czasu misjami, związanymi z fabułą, czyli np. zniszcz statek przeciwnika, zbierz to, co zrzuca przeciwnik, unikaj jego strzałów.

Gra będzie dostarczała rozrywki bezpośrednio poprzez atrakcyjny gameplay, możliwość dokonywania wizualnych i praktycznych ulepszeń, wysoki poziom wizualny, oraz fabułę, a także przez globalny ranking graczy, wzmacniający konkurencję.

Cloud Rider to bardzo dobrze wykonana gra, która jest najlepsza dla graczy lubiących wszelkiego rodzaju wyzwania. Nie nudzi się i pozwala wciąż rozwijać nowe opcje.

Tekst: Ever Press

KOMENTARZE