Partnerzy
NOWI DEVELOPERZY

Działamy kompleksowo na rynku usług i technologii internetowych.Tworzymy aplikacje i gry mobilne, webowe, natywne, hybrydowe oraz desktopowe.Nasza działalność to także tworzenie i modernizacja oprogramowania, stron www oraz projektowanie graficzne. Ponadto, mamy też własne produkcje. W tworzeniu ich wykorzystujemy najnowsze technologie, m.in. VR, NFC.

ul. Słowackiego 24/1107
35-060 Rzeszów
+48 17 28 31 870
primebitstudio.pl
[email protected]

Lubisz czuć dreszczyk emocji osiągając kolejne poziomy gier komputerowych? Nadszedł nowy czas – czas gier mobilych! Miej dostęp do rozrywki 24h/dobę – niezależnie w jakim miejscu się znajdujesz.

ul. Słowackiego 24/1107
35-060 Rzeszów
+48 17 28 31 870
games.primebitstudio.com
[email protected]

Rzeszowski Software House, zatrudniający około 180 osób. Na rynku jest od 1999 roku, tworząc specjalistyczne oprogramowania - głównie intranety, ekstranety, systemy typu workflow, platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe i platformy B2B, a także dedykowane aplikacje internetowe, itd.

ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
+48 17 860 21 86
ideo.pl
[email protected]

Dział firmy Witchcraft Studios - globalnego producenta i dystrybutora aplikacji mobilnych, twórcy ponad 150 aplikacji dla telefonów komórkowych i tabletów. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres usług, związanych z produkcją i rozwojem aplikacji, w tym pełną integrację z systemami internetowymi i z social media. Sam dział ma na koncie kilka ciekawych gier, w których przeważa grafika komiksowa. Niektóre z produkcji są dość odważne…

ul. Piłsudskiego 32
35-001 Rzeszów
+48 17 715 02 52
www.witchcraftgames.com
[email protected]

Jednoosobowa firma developerska, działająca od 2013 roku. Właścicielem jest Mirosław Warchoł ­ za dnia grafik/animator 3D, po zmroku mistrz­koder. Obecnie OMG zajmuje się produkcją gier na platformy mobilne, nie wyklucza jednak poszerzenia spektrum działalności o inne platformy. Planuje też poszerzyć skład firmy, żeby przyspieszyć jej rozwój.

Rzeszów www.games.omgdevelopmentstudio.pl
info@​omgdevelopmentstudio​.pl

Jedna z pierwszych firm, powstałych w regionie, projektujących i wykonujących aplikacje mobilne. Oprócz tworzenia aplikacji i gier, oferuje usługi reklamowe, serwerowe, projektowanie stron www i wiele innych. Pomysłodawca i wykonawca legendarnego już serwisu Clubs4u.pl.

ul. Mikołaja Reja 12, pokój 212
35-211 Rzeszów
+48 69-00-69-530
mpagencja.pl
[email protected]

Firma, zajmująca się projektowaniem, programowaniem i tworzeniem nowoczesnych spacerów wirtualnych a od jakiegoś czasu przewodników panoramicznych oraz Gier Panoramicznych, a także Gier VR dla Oculus Rift, Cardboard, Gear VR, itd. Obecnie zasięg ich działalności obejmuje kilka rynków światowych na trzech kontynentach, ale również mocno działają lokalnie.

Rzeszów
+48 501 799 221
+48 508 195 625
www.spacerywirtualne.pl
[email protected]

Lokalne, niezależne gamingowe studio developerskie, skupiające się na produkcji wysokiej jakości gier na PC oraz mobile, w szczególności symulatorów wyścigowych.

Rzeszów reddotgames.pl

Działalność jednoosobowa zajmująca się tworzeniem aplikacji wyłącznie na platformę Android. Firma powstała w roku 2012. Na swoim koncie ma dwie obszerne gry strategiczne: Space STG3 oraz Empire STG.

Rzeszów invent-venture.firebaseapp.com/
[email protected]

Młody, nowy zespół, złożony z dwóch teamów – jeden stacjonuje w Krakowie, zaś cała graficzna część zespołu pochodzi z Rzeszowa. Ich pierwsza gaminowa produkcja to Poly Traffic Racer. Studio zapowiada stworzenie kolejnej gry już w tym roku.

Rzeszów – Kraków www.facebook.com/pg/darkmountainstudiosgames
[email protected]

Odkrycie roku – team, wygrywający rzeszowskie hackathony: Hackathon Rzeszów 2016 oraz Rzethon 2016. W swoich grach wykorzystują najnowsze technologie, takie jak m.in. wirtualna rzeczywistość (VR) oraz kontroler Oculus Rift. Ich produkcje odznaczają się pomysłowością i oryginalnym podejściem.

Rzeszów www.facebook.com/bluescreengames