Partnerzy

Twórz, inwestuj, graj razem z nami!

''Podczas naszych spotkań będziemy prezentować wybrane gry podkarpackich twórców, a także mówić o tym, jak takie produkcje powstają i jak można na nich zarabiać.'' – Zapowiada Michał Ręczkowicz.

Uczestnicy eventu będą więc mieli wyjątkową okazję posłuchania nie tylko o nowościach na podkarpackim rynku growym, ale także o prawach, jakimi się ten rynek rządzi. Oprócz premier kilku wybranych gier, będzie miało miejsce też wystąpienie Michała Ręczkowicza.

- Opowiem o tym, jak łatwe, ciekawe i niezwykle opłacalne jest inwestowanie w tworzenie nowych gier. – Mówi Michał Ręczkowicz. – Myślę, że jest to temat interesujący nie tylko dla inwestorów, ale też dla każdego, kto chciałby oszczędzić pieniądze w możliwie jak najbardziej opłacalny sposób.

Oprócz prelekcji będzie można również wziąć udział w dyskusji, networkingu oraz…wspólnym graniu na x-boxsie!

Bezpłatne spotkania z cyklu Twórz, inwestuj, graj razem z nami! odbywać się będą raz w miesiącu. A wszystko to w ramach społecznej inicjatywy „Gry z Podkarpacia”:

- Ideą całego projektu jest stworzenie społeczności, skupiającej się wokół tematu gier mobilnych i komputerowych, powstających w naszym regionie. – Tłumaczy Michał Ręczkowicz. – My zajmujemy się grami na co dzień i chcemy po prostu podzielić się naszymi doświadczeniami i pasją. – Dodaje.

Jeszcze w tym miesiącu zostanie opublikowana strona internetowa pod tą samą nazwą. Nie trzeba dodawać, iż witryna poświęcona będzie w całości tematyce gier, powstajacych na Podkarpaciu. Na stronie będzie można pobierać poszczególne gry (płacąc kartą, ale też sms-em!), czytać recenzje, a także brać udział w licznych konkursach.

Głównym Organizatorem i Patronem inicjatywy jest Rzeszowska Firma PriemBit Studio. Partnerem projektu jest Microsoft Polska, a Patronem medialnym Firma Ever Press.

 

Zapraszamy na nasz fan page:

www.facebook.com/gryzpodkarpacia

Tekst pochodzi ze strony www.primebitstudio.com

KOMENTARZE
Adam Arciszewski
2016-06-13 08:43:02
Bardzo ciekawy artykuł.