Partnerzy

Turniej Counter-Strike: Global Offensive

 

Już niedługo wystaruje pierwsza edycja turnieju Counter-Strike: Global Offensive zorganizowanego przy wydarzeniu KultURalia 2017!

Poniżej znajduje się oficjalne zaproszenie od organizatora:

Chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić na pierwszą edycje KultURaliowego Turnieju CS:GO !

Branża sportów elektronicznych wkracza w sfery o których kiedyś nawet nie marzono. My jako gracze zaczynamy coraz więcej wymagać, chcemy rywalizować, pokazać światu swoje umiejętności, wygrywać turnieje, grać o nagrody i wracać do domu z pucharami. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw, w gronie kilku osób działających wspólnie w Samorządzie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, zdecydowaliśmy się zorganizować pierwsze takie wydarzenie e-sportowe przy V Edycji Festiwalu „KULTURALIA”, które odbędzie się w Rzeszowie.

KultURalia to marka budowana przez studentów od wielu lat. Festiwal składa się z szeregu akcji i eventów nad którymi ciężko pracują studenci naszej uczelni. Przy naszych wydarzeniach towarzyszących jak i podczas finału koncertowego bawi się z nami tysiące młodych ludzi, których z roku na rok przybywa.

Jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli chcesz sponsorować turniej lub inne nasze wydarzenia skontaktuj się z nami. Więcej informacji przekażemy po kontakcie mailowym -> [email protected]

V-ce Koordynator Turnieju CS:GO
Piotr Markowski

Niezwykle zachęcamy Was by wziąć udział w turnieju o ile jesteście aktywnymi graczami w CS:GO! Zbierzcie swoją „piątkę” i ruszajcie do boju! ;] 

KOMENTARZE