Partnerzy

Gry są naszą pasją!

22 marca,  w lokalu "Mikrofon" w Rzeszowie, miało miejsce pierwsze spotkanie „Twórz, inwestuj, graj razem z nami!”.  W wydarzeniu udział wzięło blisko 30-tu pasjonatów gier, w tym studenci, uczniowie, przedsiębiorcy i osoby pracujące. Podczas krótkiego wystąpienia Michał Ręczkowicz zaprezentował kilka produkcji PriemBit Games - zarówno tych, które są już opublikowane, jak i tych, które nie miały jeszcze oficjalnej premiery. Następnie wprowadził uczestników spotkania w tajniki inwestowania w gry. Po części wykładowej, każdy miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w graniu na forum zebranych, a na tego, kto osiągnął najlepszy wynik, czekał w barze darmowy napój. Do dyspozycji zgromadzonych był także X-box.

- Zainteresowanie tematem gier jest spore. – Relacjonuje Michał Ręczkowicz. - Wiele osób, które dziś tu przyszło, jest zaintersowanych pracą czy praktykami u nas. Z przyjemnościa wzięli też plakaty, by promować event w swoim środowisku. Niektórzy nawet już myślą o zainwestowaniu w rynek gamerski. - Dodaje Prezes PrimeBit.

 

Bezpłatne spotkania z cyklu Twórz, inwestuj, graj razem z nami! odbywać się będą 22 każdego miesiąca, w tym samym miejscu. A wszystko to w ramach społecznej inicjatywy „Gry z Podkarpacia”:

- Ideą całego projektu jest stworzenie społeczności, skupiającej się wokół tematu gier mobilnych i komputerowych, powstających w naszym regionie. – Tłumaczy Michał Ręczkowicz. – My zajmujemy się grami na co dzień i chcemy po prostu podzielić się naszymi doświadczeniami i pasją.

Jeszcze w tym miesiącu zostanie opublikowana strona internetowa pod tą samą nazwą. Nie trzeba dodawać, iż witryna poświęcona będzie w całości tematyce gier, powstajacych na Podkarpaciu. Na stronie będzie można pobierać poszczególne gry (płacąc kartą, ale też sms-em!), czytać recenzje, a także brać udział w licznych konkursach.

Głównym Organizatorem i Patronem inicjatywy jest Rzeszowska Firma PriemBit Studio. Partnerem projektu jest Microsoft Polska, a Patronem medialnym Firma Ever Press.

 

Zapraszamy na nasz fan page:

www.facebook.com/gryzpodkarpacia

 

Tekst pochodzi ze strony www.primebitstudio.com

KOMENTARZE
Adam A
2016-06-13 08:45:41
Fajne, polecam.